جستجو

محصولات با برچسب 'استرس'

3 آیتم گرید 4 آیتم گرید لیست

استرس و تاثیر آن روی اندام های بدن

استرس یکی از مهمترین علل بروز اختلالات جسمی و روانیه؛ بررسیهای گوناگون نشان دهنده اینه که 70 تا 90 درصد بیمار یها با استرس ارتباط دارند؛در طب سنتی مزاج سرد و خشک رو بهش نسبت میدن و اون با برهم ریختن مزاج اندام های مختلف بر روی عملکرد آنها تاثیر منفی می ذاره
رایگان

استرسو تو مشتت بگیر

استر س، نوعی واکنش طبیعی بدن به عوامل خطر ساز هست . این عوامل میتونن در محیط کار ، زندگی و حتی تفکر فرد چالش هایی رو به وجود بیارن و شوک های عصبی به فرد وارد کنن . دونستن و تمرین تکنیک های مدیریت استرس ، به شما در مدیریت استرس در جهت پیش برد اهدافتون کمک خواهد کرد . با ما همراه باشید
رایگان

اوباما و کنترل استرس – تجربه ای جذاب و شنیدنی

تا به حال با استرس ، دوست بوده اید ؟ مدیریت استرس ، آن را تبدیل به موتور محرکی برای پیشرفت خواهد کرد . این بار داستان " باراک اوباما " رئیس جمهور پیشین آمریکا درمورد مدیریت استرس را می خوانیم . با ما همراه باشید .
رایگان

پادکست کبد چرب و راهکارهای مقابله درطب سنتی

کبد یکی از مهمترین عضو های بدن هست که وظایف مهمی تو بدن از جمله دفع مواد زائد و تولید خون رو بر عهده داره.کبد سالم باعث سلامت خون میشه و بدن رو از سموم پاک میکنه. بنظرتون کبد سالم باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟ یکی از شایعترین مشکلات کبد ، چرب شدن کبده.خب این به چه معناییه؟ خب کبد چرب چه نشونه هایی میتونه داشته باشه؟ چطور میشه از کبد چرب جلوگیری کرد؟ با گوش کردن به این پادکست پاسخ همه سوالات بالارو بدت میارین. پس بریم و به پادکست کبد چرب در پایین گوش کنیم.
رایگان

داشتن یک رابطه خوب = کاهش استرس

زندگی شاداب بدون استرس ممکنه؟ ما برای جامعه ساخته شدیم.برای ارتباط با بقیه.در حقیقت ما بدون داشتن روابط خوب با بقیه عملا نمی تونیم زندگی کنیم.واقعیت اینه که ما نسبت به گذشته منزوی تر شدیم.از خونواده هامون دور شدیم.دیگه مثل گذشته هر چیزی حتی چیزاهای کوچیک شادمون نمیکنه. دعوتتون می کنم به یک ویدئوی بسیار زیبا در مورد اینکه چطور روابط خوب با دیگران می تونه تو کاهش استرس بهتون کمک کنه.درادامه ویدئو رو ببینین.
رایگان

دکتر بارتر چه کاری میکنه؟

خب دوستان عزیز ، شاید شمایی که دارین این مطلب رو میخونین مارو تو گوگل پیدا کرده باشین.و واستون سوال پیش اومده این سایتی که گوگل گذاشته جلوم دقیقا چه کاری میکنه؟چه کمکی از دستش برمیاد واسم انجام بده و شاید هزاران سوال دیگه ای که تو ذهن دارین.یا شاید تو شبکه های اجتماعی مارو دیدن با خودتون گفتین بذار برم تو سایت دکتر بارتر یه سر بزنم ببینم چه به چیه ، کی به کیه! ما این ویدئو رو آماده کردیم تا به سوالات شما جواب بدیم. شما رو به دیدن این ویدئو دعوت می کنیم.
رایگان