جستجو
مشاهده محصولات ورزش و سلامت جسمانی

ورزش و سلامت جسمانی

یکی از ارکان مهم برای داشتن الگوی سالم در زندگی، داشتن فعالیت بدنی یا ورزش است. با آموزه های دکتر بارتر، از اهمیت ورزش مطلغ شوید.

3 آیتم گرید 4 آیتم گرید لیست

ورزش نکنید تا سلامت بمانید؟؟؟

ورزش یکی از ضروریات زندگی مدرن امروزه است . اما بیایید کمی ورزش نکنیم تا تاثیر آن بر زندگیمان را ببینیم. خودتان قضاوت کنید
رایگان

گنجینه ای طلایی از نکات ورزشی

ورزش ، یکی از اصلی ترین حوزه های سلامتی بشر است که به عمر طولانی تر ، زندگی شادتر و روانی آرام تر کمک خواهد کرد .
رایگان

ساده ترین ورزش های همگانی

ورزش یعنی تندرستی و تضمین سلامتی . برخی ورزش ها کاملا رایگان ، مفید و کاربردی هستند و شما را به هدفتان می رسانند . در این بخش، این ورزش های ساده و شیک را تحلیل می کنیم.
رایگان

10 حقیقت ورزشی در عصر جدید

ورزش یعنی تقویت روح و جسم . فعالیتی مفید و پربازده که شما را به وزن و تناسب اندام ایده آل خود رسانده و لحظاتی شاد را برایتان فراهم می کند . بیایید با حقیقت های تاریخی و جذاب درمورد ورزش آشنا شویم.
رایگان

پرسش و پاسخ هایی درمورد آلرژی

آلرژی ، یکی از بیماری های شایع مخصوصا در فصول حساسیت زا مانند بهار و تابستان است .پس از آشنایی با ماهیت آلرژی ، اکنون به بررسی پرسش های رایج درمورد آلرژی می پردازیم.
رایگان

راهکارهای اساسی مدیریت آلرژی

مدیریت آلرژی (تغذیه ای و تنفسی و ارتباطی ) راه حلی کارگشا برای کاهش علائم این بیماری بوده و به درمان تدریجی آن ، کمک شایانی می کند .
رایگان

چرخه کنترل آلرژی

آلرژی ، نوعی حساسیت فصلی است که با نشانه ها و مشکلات خاصی همراه است . با رعایت این چرخه مدیریت آلرژی ، این حساسیت را کنترل کرده و از طبیعت زیبا لذت ببرید.
رایگان

شما هم در خواب راه می روید؟

راه رفتن ، مرحله ای از خواب است بدین صورت که شما در این حالت هیچ هوشیاری ندارید و حتی پس از بیدار شدن از خواب هم چیزی احساس نمی کنید و فقط کمی گیج هستید . بیایید با تکنیک های مراقبت از افرادی که در خواب راه می روند ،آشنا شویم.
رایگان

سه راهکار برای کاهش گردن درد

خیلی از مواقع به خاطر کارهای روزمره شما هم گردن درد رو تجربه می کنید. نحوه ی حرکت گردن یا جابجا کردن سریع، می تواند علت زیادی از گردن دردها باشد . در این ویدئو با این سه راهکار طلایی برای دوری از گردن درد های موبایلی آشنا می شوید .
رایگان

5 گام ساده برای درمان گردن درد

گردن درد های ناشی از کار با ابزار های الکترونیکی مانند لپ تاب و موبایل ، امروزه افراد زیادی را درگیر کرده است. با این 5 گام ساده می توان میزان گردن درد را کاهش داد .
رایگان

4 راهکار برای وزنی متعادل

اضافه وزن ، به طور مستقیم با بیماری های قلبی عروقی ارتباط دارد . بیایید نمونه هایی از راهکارهای ساده اما مفید برای کنترل وزن را بررسی کنیم تا زندگی سالم تر و راحت تری داشته باشیم.
رایگان