جستجو
تصویر برای دسته بندی ورزش و سلامت جسمانی

ورزش و سلامت جسمانی

یکی از ارکان مهم برای داشتن الگوی سالم در زندگی، داشتن فعالیت بدنی یا ورزش است. با آموزه های دکتر بارتر، از اهمیت ورزش مطلغ شوید.

3 آیتم جدول 4 آیتم جدول لیست

ورزش نکنید تا سلامت بمانید؟؟؟

ورزش یکی از ضروریات زندگی مدرن امروزه است . اما بیایید کمی ورزش نکنیم تا تاثیر آن بر زندگیمان را ببینیم. خودتان قضاوت کنید
.

گنجینه ای طلایی از نکات ورزشی

ورزش ، یکی از اصلی ترین حوزه های سلامتی بشر است که به عمر طولانی تر ، زندگی شادتر و روانی آرام تر کمک خواهد کرد .
.

ساده ترین ورزش های همگانی

ورزش یعنی تندرستی و تضمین سلامتی . برخی ورزش ها کاملا رایگان ، مفید و کاربردی هستند و شما را به هدفتان می رسانند . در این بخش، این ورزش های ساده و شیک را تحلیل می کنیم.
.

10 حقیقت ورزشی در عصر جدید

ورزش یعنی تقویت روح و جسم . فعالیتی مفید و پربازده که شما را به وزن و تناسب اندام ایده آل خود رسانده و لحظاتی شاد را برایتان فراهم می کند . بیایید با حقیقت های تاریخی و جذاب درمورد ورزش آشنا شویم.
.

پرسش و پاسخ هایی درمورد آلرژی

آلرژی ، یکی از بیماری های شایع مخصوصا در فصول حساسیت زا مانند بهار و تابستان است .پس از آشنایی با ماهیت آلرژی ، اکنون به بررسی پرسش های رایج درمورد آلرژی می پردازیم.
.

راهکارهای اساسی مدیریت آلرژی

مدیریت آلرژی (تغذیه ای و تنفسی و ارتباطی ) راه حلی کارگشا برای کاهش علائم این بیماری بوده و به درمان تدریجی آن ، کمک شایانی می کند .
.

چرخه کنترل آلرژی

آلرژی ، نوعی حساسیت فصلی است که با نشانه ها و مشکلات خاصی همراه است . با رعایت این چرخه مدیریت آلرژی ، این حساسیت را کنترل کرده و از طبیعت زیبا لذت ببرید.
.

شما هم در خواب راه می روید؟

راه رفتن ، مرحله ای از خواب است بدین صورت که شما در این حالت هیچ هوشیاری ندارید و حتی پس از بیدار شدن از خواب هم چیزی احساس نمی کنید و فقط کمی گیج هستید . بیایید با تکنیک های مراقبت از افرادی که در خواب راه می روند ،آشنا شویم.
.

سه راهکار برای کاهش گردن درد

خیلی از مواقع به خاطر کارهای روزمره شما هم گردن درد رو تجربه می کنید. نحوه ی حرکت گردن یا جابجا کردن سریع، می تواند علت زیادی از گردن دردها باشد . در این ویدئو با این سه راهکار طلایی برای دوری از گردن درد های موبایلی آشنا می شوید .
.

5 گام ساده برای درمان گردن درد

گردن درد های ناشی از کار با ابزار های الکترونیکی مانند لپ تاب و موبایل ، امروزه افراد زیادی را درگیر کرده است. با این 5 گام ساده می توان میزان گردن درد را کاهش داد .
.

4 راهکار برای وزنی متعادل

اضافه وزن ، به طور مستقیم با بیماری های قلبی عروقی ارتباط دارد . بیایید نمونه هایی از راهکارهای ساده اما مفید برای کنترل وزن را بررسی کنیم تا زندگی سالم تر و راحت تری داشته باشیم.
.