جستجو
مشاهده محصولات رژیم و جایگزین های غذایی

رژیم و جایگزین های غذایی

نوع خوراک و مواد مصرفی در غذاها ، عامل اصلی برای پیشگیری از بیماری های مختلف و تضمین سلامت بدن است. دکتر بارتر در این قسمت  نکات تغذیه ی سالم تر را برایتان تحلیل می کند . 

3 آیتم گرید 4 آیتم گرید لیست

حساسیت به نمک : شما نمک بخورید

درست است که خوردن زیاد نمک فشار خون را بالا می برد ، اما نمک برای همه افراد مضر نیست . درک تفاوت های ژنتیکی افراد در استفاده از نمک ، مانع از توصیه ها و نسخه های پزشکی بدون آزمایش خواهد بود .
رایگان

حقایقی تلخ درمورد نوشابه ی سرشار از قند

مضرات پایدار و گسترده ی نوشابه ، مخرب یک جسم سالم و روانی آرام است . ترکیبات شیمیایی و قند حل شده در نوشابه ، به سرعت شما را به مرز بیماری های قندی و بیماری های قلبی خواهد برد . بیایید با مقایسه ای از دیدگاهای مختلف راجع به نوشابه ، درمورد کاربردی بودن یا نبودن آن قضاوت کنیم .
رایگان

هوس چه خوراکی کرده اید؟

مصرف خوراکی های مختلف ، نیاز به برنامه ای مشخص براساس نیازهای تغذیه ای هر فرد دارد . با آگاهی بیشتر از خوراکی های وسوسه کننده اما خطرناک ، سلامت قلب و مغز خود را تضمین می کنیم .
رایگان

12 حقیقت جالب درمورد ویتامین ها که نمیدانستید

ویتامین ها ، منبعی غنی از انرژی و سلامتی هستند . میدانستید خوراکی های خوشمزه ، سرشار از چه ویتامینی هستند؟ بیایید بیشتر با ویتامین ها آشنا شویم.
رایگان

7 چالش دنیای اسرار آمیز وگان ها

پس از آشنایی با ماهیت وگان ها ، به بررسی چالش های مطرح شده درمورد وگان ها و پاسخ متقابل آنها می پردازیم. با ما همراه باشید
رایگان

خاطره ی من از 30 روز وگان بودن

وگان ها از خوردن و پوشیدن فراورده های دامی دوری می کنند . چون طبق باور آنها اینگونه میتوان سرمایه های بیشتری برای جمعیت گسترده ی جهان ذخیره و فراهم کرد. با هم داستان الیزابت را بشنویم که 30 روز رژیم وگان داشت و چه تغییراتی در سبک زندگی اش به وجود آمد .
رایگان

غذاهای جایگزین گوشت - عدس 1

عدس یکی از اصلی ترین جایگزین های گوشت است . پس برای کسانی که از خوردن گوشت دوری می کنند ، جایگزین خوبی خواهد بود . با این صبحانه ای خوشمزه و سبک ، طعم واقعی عدس را امتحان کنید .
رایگان

غذاهای جایگزین گوشت - عدس 2

همان طور که در بخش های قبلی گفتیم ، عدس یکی از جایگزین های گوشت است . به دومین خوراکی طبخ شده با عدس سبز توجه کنید . " نوشیدنی عدس سبز و سس گیاهی "
رایگان

گوشت قرمز . خوب یا بد؟ مسئله این است

برای مصرف گوشت قرمز تنها یک گزینه دارید که سلامتی را حفظ می کند : تعادل در مصرف غذاهای گوشتی .... علت این توصیه را در متن زیر بخوانید .
رایگان