جستجو
تصویر برای دسته بندی سلامت جسمانی

سلامت جسمانی

سلامت جسمی به معنای توانمند بودن بدن برای فعالیت روزانه و حفظ انرژی برای موارد اضطراری و دوری از بیماری‌ها و تناسب کلی جسمی است. در این بخش دکتر بارتر ، با ارائه ی تکنیک های مفید و کاربردی ، شما را همراهی می کند . 

3 آیتم جدول 4 آیتم جدول لیست

پرسش و پاسخ هایی درمورد آلرژی

آلرژی ، یکی از بیماری های شایع مخصوصا در فصول حساسیت زا مانند بهار و تابستان است .پس از آشنایی با ماهیت آلرژی ، اکنون به بررسی پرسش های رایج درمورد آلرژی می پردازیم.
.

راهکارهای اساسی مدیریت آلرژی

مدیریت آلرژی (تغذیه ای و تنفسی و ارتباطی ) راه حلی کارگشا برای کاهش علائم این بیماری بوده و به درمان تدریجی آن ، کمک شایانی می کند .
.

چرخه کنترل آلرژی

آلرژی ، نوعی حساسیت فصلی است که با نشانه ها و مشکلات خاصی همراه است . با رعایت این چرخه مدیریت آلرژی ، این حساسیت را کنترل کرده و از طبیعت زیبا لذت ببرید.
.

4 راهکار برای وزنی متعادل

اضافه وزن ، به طور مستقیم با بیماری های قلبی عروقی ارتباط دارد . نمونه از راهکارهای ساده برای کنترل وزن را مشاهده کنید تا زندگی سالم تر و راحت تری داشته باشید.
.

5 گام ساده برای درمان گردن درد

گردن درد های ناشی از کار با ابزار های اکترونیکی مانند لپ تاب و موبایل ، امروزه افراد زیادی را درگیر کرده است. با این 5 گام ساده می توان میزان گردن درد را کاهش داد .
.

شما هم در خواب راه می روید؟

راه رفتن ، مرحله ای از خواب است بدین صورت که شما در این حالت هیچ هوشیاری ندارید و حتی پس از بیدار شدن از خواب هم چیزی احساس نمی کنید و فقط احساس کمی گیج هستید .
.