جستجو
تصویر برای دسته بندی سلامت روان

سلامت روان

در قرن بیست و یکم، انسان مضطرب، افسرده و بحران زده ی عصر حاضر، بیش از هر زمان دیگری خود را درگیر سؤال هایی اساسی می یابد. در این بخش دکتر بارتر می خواهد به برخی از سوالات پاسخ دهد.

3 آیتم جدول 4 آیتم جدول لیست

3 گام کلیدی تا غلبه بر استرس

زمان مطالعه : 12 دقیقه


استرس های محیطی و کاری ، همیشه مخرب نیستند . آیا تا به حال "استرس مثبت" داشته اید؟ با تحلیل این سه گام ، میتوانید از استرس در جهت افزایش انگیزه و کارآمدی خود استفاده کنید .
.

تکنیک های خواب با کیفیت و آرام

خواب آرام و با کیفیت ، میتواند تضمینی ماندگار برای روزهایی سرشار از آرامش باشد . آیا شما هم از کابوس ها و خواب های آشفته خسته شده اید ؟ با انجام این تکنیک ها ، خوابهای آرام و زندگی لذت بخش تری خواهید داشت.
.

آرامش زندگی با این 8 تکنیک معجزه آسا

به جای خوندن رمان های بلند بالا و نسخه های پزشکی و روانشناختی حجیم درمورد کنترل و مدیریت استرس ، با این چند تکنیک به راحتی استرس کاری و زندگیتون رو کنترل کنین و بشتابین به سمت موفقیت .
.

استرسو تو مشتت بگیر

استر س، نوعی واکنش طبیعی بدن به عوامل خطر ساز هست . این عوامل میتونن در محیط کار ، زندگی و حتی تفکر فرد چالش هایی رو به وجود بیارن و شوک های عصبی به فرد وارد کنن . دونستن و تمرین تکنیک های مدیریت استرس ، به شما در مدیریت استرس در جهت پیش برد اهدافتون کمک خواهد کرد . با ما همراه باشید
.

اوباما و کنترل استرس – تجربه ای جذاب و شنیدنی

تا به حال با استرس ، دوست بوده اید ؟ مدیریت استرس ، آن را تبدیل به موتور محرکی برای پیشرفت خواهد کرد . این بار داستان " باراک اوباما " رئیس جمهور پیشین آمریکا درمورد مدیریت استرس را می خوانیم . با ما همراه باشید .
.

کنترل استرس از زبان بازیگر مشهور هالیود -کریس ایوانز

" کریس اونز " یکی از بازیگران سریالهای مشهور کاپیتان آمریکا و چهار شگفت انگیز است که از تجربه ی خود در کنترل استرس و ناراحتی هایش ، با ما صحبت می کند . با ما همراه باشید
.