جستجو
مشاهده محصولات سلامت قلب

سلامت قلب

بیماری های قلبی و عروقی یکی از دلایل رایج مرگ در دنیا است. دکتر بارتر به شما در رسیدن به قلبی سالم کمک می کند.

3 آیتم گرید 4 آیتم گرید لیست

کنترل فشار خون با 4 تکنیک اساسی

سلامت قلب شما ، براساس میزان فشار خون شما تعیین خواهد شد. جالب است بدانید که ریشه ی تمام بیماری های قلبی عروقی و سکته های مغزی و قلبی ، نامتعادل بودن فشار خون است . بنابراین با تکنیک های موثر زیر ، میتوانید فشار خون خود را کنترل کرده و زندگی سرشار از آرامش و آسایش را به خود و خانواده تان هدیه دهید .
رایگان

قلب شما چند ساله است؟

سن قلب یکی از معیار های اساسی برای سنجش میزان خطر سازی بیماری های قلبی ، مغزی و سکته هاست . عوامل اصلی بالا بودن سن قلب ، سیگار کشیدن – فشار خون- دیابت و اضافه وزن هستند.
رایگان

6 خوراکی معجزه آسا برای کنترل فشار خون

فشار خون ، منبع بیماری های قلبی و عروقی خطرناک هست . با استفاده از میوه ها و ویتامین های مکمل ، فشار خونتون رو متعادل کنین و از زندگی جذابتون ، لذت ببرین.
رایگان

فشار سنج خودت باش

فشار خون = عامل بیماری های قبلی عروقی. اما سلامتی یعنی کنترل فشار خون. با آگاهی از عوامل ایجاد فشار خون بالا ، زندگی آرام تری را به خود هدیه دهید.
رایگان

سه تغییر شگفت انگیز برای کاهش کلسترول

کنترل کلسترول ، راه حلی کاربردی برای جلوگیری از حمله های قلبی است . با این راه های موثر ، دانش قلبی خود را افزایش داده و از موهبت زندگی سالم ، لذت ببرید.
رایگان

خوش بینی و مدیریت فشار خون

فشار خون یعنی یک هشدار ساده اما فوری قلب برای دقت به سلامتی . اما میدونستین که مغز با انتشار احساسات مثبت و خوش بینی ، میتونه فشار خون در لحظات خاص رو کنترل کنه؟
رایگان