جستجو

محصولات با برچسب 'سلامتی'

3 آیتم گرید 4 آیتم گرید لیست

10 حقیقت ورزشی در عصر جدید

ورزش یعنی تقویت روح و جسم . فعالیتی مفید و پربازده که شما را به وزن و تناسب اندام ایده آل خود رسانده و لحظاتی شاد را برایتان فراهم می کند . بیایید با حقیقت های تاریخی و جذاب درمورد ورزش آشنا شویم.
رایگان

5 حقیقت جذاب کابوس های شبانه

کابوس ، رویایی شبانه و اغلب ناراحت کننده است. کابوسها بیشتر برای کودکان پیش می آیند اما میتوانند در هر سنی ، افراد را عصبانی و آشفته کنند. البته با آگاهی بیشتر ،کابوس دیگر ترسناک نیست.
رایگان

7 چالش دنیای اسرار آمیز وگان ها

پس از آشنایی با ماهیت وگان ها ، به بررسی چالش های مطرح شده درمورد وگان ها و پاسخ متقابل آنها می پردازیم. با ما همراه باشید
رایگان

استرس سازنده و طرفداران ورزش

خوش بینی یکی از عوامل روانی بهبود کیفیت سلامت جسمانی است. همیشه می گوییم عقل سالم در بدن سالم است . پس بیایید از پیوستگی روح و جسم بیشتر بدانیم.
رایگان

خاطره ی من از 30 روز وگان بودن

وگان ها از خوردن و پوشیدن فراورده های دامی دوری می کنند . چون طبق باور آنها اینگونه میتوان سرمایه های بیشتری برای جمعیت گسترده ی جهان ذخیره و فراهم کرد. با هم داستان الیزابت را بشنویم که 30 روز رژیم وگان داشت و چه تغییراتی در سبک زندگی اش به وجود آمد .
رایگان

داستان جنگیدن من با دیابت 1

دیابت ، یک بیماری قندی است که به ژنتیک افراد و میزان مصرف شیرینی جات طبیعی و مصنوعی ، مرتبط است . افزایش قند خون به صورت ناگهانی و البته در دراز مدت ، کم کم علائم دیابت را بروز می دهد که باعث ضعف عضلانی و تزریق مکرر انسولین خواهد بود . کافی است با شنیدن داستان موفقیت این بانوی تاجر ، رمز موفقیت او در کنترل به موقع دیابت را آموخته و پیشگیری کنیم.
رایگان